Wyniki smacznego candy

    No i jak wcześniej już napisałam, daliście mi niezłą zagwozdkę ;-) Najchętniej nagrody wysłałabym do wszystkich, którzy w Smacznym Candy przywołali wspomnienia, smaki, zapachy... Sama się nie mogłam zdecydować i długo myślałam... Na pewno większość z podanych przepisów wykorzystam, a pomarańczowy dżem i ogórki z miodem już mi chodzą po głowie ;-) Uwielbiamy grzyby a w podany sposób nigdy ich nie przyrządzałam - na pewno spróbuję! Uwielbiam chutney'e, ten gruszkowy i ta karmelizowana cebulka wywołały u mnie ślinotok! Wszystkim bardzo dziękuję za udział w moim Candy i przywołanie dla mnie (i dla siebie - mam nadzieję, że pisząc i Wy sobie smacznie powspominaliście!) zasłoikoanych smaków :-) Ale wybrać trzeba jednego zwycięzcę....

Smaczne Candy wygrywa Iwona z bloga 

Gratulacje!
Kochana, proszę o maila z danymi do wysyłki na mamaniusia@gmail.com

Ujęło mnie takie prawdziwe, dziecięce, naturalne wspomnienie, a przy okazji przypomniałam sobie jak u cioci-babci na wsi, w dzieciństwie ja też jadłam gorące ziemniaki z powidłami!!!! I to było pyszne!!!

Nie może się obyć bez niespodziewajki-pocieszajki. Tym razem znów sama nie mogłam się zdecydować i o pomoc poprosiłam Synka :-) Przeczytałam mu w skrócie wszystkie Wasze komentarze i po krótkim wahaniu między dwoma najsłodszymi oczywiście ;-) wybrał dżem kokosowy! Autorkę przepisu również proszę o kontakt z danymi adresowymi - poleci do Ciebie skromna kuchenna niespodzianka!

Wszystkim jeszcze raz dziękuję gorąco za udział w smacznym Candy! Już niedługo szykuję kolejne, więc miło mi będzie jak zostaniecie ze mną na dłużej :-)

10 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny, będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz :-)