Wyniki Candy

Sama zawsze z niecierpliwością czekam na wyniki, więc dziś bez zbędnych ogródek: pierwsze Candy u Ma_niusi wygrywa:

Gratuluję! I poproszę o maila z adresem do wysyłki nagrody :-)
Nie widziałam tego filmu ani nie czytałam książki, ale po takim opisie poszukam na pewno! Dodatkowo skusił mnie Sean Penn, który choć nie jest moim jakimś ulubieńcem to mam do niego sentyment z powodu filmu "Sam". A i fabuła poleconego filmu wydaje mi się interesująca.


Choć najchętniej nagrodziłabym wszystkich, którzy wzięli udział w moim candy, to na razie mogę Wam wszystkim tylko ślicznie podziękować (i po cichu obiecać, że w ciągu tygodnia pojawi się następne Candy, w całkowicie innym stylu!)!

Natomiast... jestem zmuszona przyznać dodatkową nagrodę! Otrzymuje ją osoba, która pozostawiła anonimowy wpis z adresem mail: melmanka...
Film "Bez mojej zgody" oglądałam (choć książki nie czytałam) i wyłam na nim jak bóbr, długo po seansie nie mogąc podnieść się z fotela! Oglądałam go wkrótce po porodzie i początkowo moje emocje składałam na karb szalejących hormonów, jednak nawet bez hormonów - film robi ogromne wrażenie! Ciebie też poproszę o kontakt mailowy, bo mam dla Ciebie skromniejszą nagrodę, ale też książkową :-)

Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedziny i udział w Candy i już lada moment zapraszam na kolejne!

5 komentarzy:

 1. gratulacje!!
  Dziękuję za zabawę. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę i dziękuję:) Nie czytałam żadnej z książek, które wygrałam, a najbardziej jestem ciekawa spotkania z Jesperem Juulem.
  Film szczerze polecam,a "Sam" jest niesamowity - też zrobił na mnie duże wrażenie.

  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz :-)